Polish Graphic Design
Awards
Back

Nominacje 2020

Projekt Roku

Nominacje 2020

Beata Śliwińska „Barrakuz" Głośni w łóżku
Syfon Studio Archiwum Protestów Publicznych
Ola Niepsuj i Olek Modzelewski Jadłonomia po polsku
UVMW Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie
Mateusz Machalski, Borys Kosmynka, Anna Wieluńska Półtawski Nowy
Aneta Lewandowska Igor i tajemnicze przygody, czyli historia chłopca z ITP

Nagroda Arctic Paper 2020

Ogłoszenie wyników trakcie gali.

Projekt logo lub symbolu graficznego

Nominacje 2020

Studio Otwarte Łan
Mateusz Machalski singsing
Nina Gregier Miesiąc Fotografii w Krakowie
Damian Nowak (Parastudio) Szlak Modernizmu
Identyfikacja wizualna uproszczona

Nominacje 2020

Rafał Jagielski Sjern
247 studio + D61 Design
Renata Motyka Życie obrazów
we3studio Festiwal Letnie Napięcie
Weird Gentlemen Studio Gra z Kantorem 2020
Identyfikacja wizualna rozszerzona

Nominacje 2020

247 Studio Esa.Co.Unit
Symbol Studio Mateusz Pałka Zmorph
TOFU Studio Gdański Archipelag Kultury
Gabriela Baka Economia – Limited Edition
Podpunkt Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego
Rebranding

Nominacje 2020

Dmowski Plantule
Super Super Mute
balsamstudio wattx
TOFU Studio Experyment
Marta Nawrocka Wild Rocks
Hopa Studio Nieruchomosci-online.pl
TOFU Studio Gdański Archipelag Kultury
Podpunkt Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego
Plakat autorski

Nominacje 2020

Katarzyna Nachman Home
Katarzyna Nachman Captivity
Kosma Masny Dama z Gromostajem
Łukasz Zwolan Polish elections 2020
Jakub Jezierski Reasons To Explore Space
Jakub Jezierski Ciekawe Czasy Przejadły Mi Się
Zosia Wawrzyniak Jedenaste: Nie produkuj śmieci
Karolina Pietrzyk Stronger Together. Don't hide violence
Małgorzata Gurowska, Agata Szydłowska Za waszą i naszą
Brandburg Studio / Maciej Kawecki Poland 2020. Patriarchy
Plakat użytkowy

Nominacje 2020

Victor Soma Między Wersami
Victor Soma Sztuka Myślenia
Anita Wasik Legenda Radmoru
The Box Aleksander Walijewski
Dawid Ryski Wygramy muzyką
Krzysztof Iwański Kino 2020
Beata Śliwińska Barrakuz Ale Kino!
Beata Śliwińska Barrakuz Głośni w łóżku
Damian Nowak (Parastudio) Sen tropikalnego słońca. Witkacy
Plakat animowany

Nominacje 2020

Olek Modzelewski Póki my żyjemy
Radek Błoński Support your local women
Patryk Hardziej, Ada Zielińska, Akiyoshi Kitaoka Gdynia Design Days 2020
Kasia Augustyniak Izolacja. Carmen / Don Giovanni / Don Pasquale
Traffic Design Biennale Dizajnu i Sztuki Miejskiej Traffic Design 2020
Ilustracja prasowa

Nominacje 2020

Bartosz Kosowski Hunters
Paweł Jońca Ostatni człowiek
Joanna Grochocka Nie do Wiary
Katarzyna Bojanowska Monograph
Anna Nowokuńska Zawód: Architekt
Paweł Jońca Minimalizm i Wyobraźnia
Ola Niepsuj Troska o szczęście w firmie
Tomek Bocheński Igą Świątek Królową Paryża
Ola Szczepaniak Skrzypce wieszaliśmy na płocie
Ilustracja książkowa

Nominacje 2020

Artur Denys Żółć
Przemek Liput Miasto Potwór
Julia Mirny With Stake and Spade
Ola Niepsuj Jadłonomia po polsku
Kasia Walentynowicz, Beata Dejnarowicz COŚ I NIC
Aleksandra Artymowska Molly and the Mathematical Mystery
Wiktor Gago Japońskie opowieści. Kobiety o wielu obliczach. Seria grafik
Ilustracja reklamowa i produktowa

Nominacje 2020

TOFU Studio Kofikada
Gosia Herba Warby Parker
Victor Soma Art of Healing
Paweł Jońca Life in quarantine
Katarzyna Bogucka Dziękujemy!
Igor Kubik Bałwany na wakacjach
Victor Soma Boska Komedia 2020
Bartosz Kosowski Znikający dyktator
GRAVIKA Helena Hauswirt Fabryka Norblina
Ilustracja informacyjna, techniczna lub naukowa

Nominacje 2020

Igor Kubik Jak ten świat ciekawy!
Marta Pawelec Kalendarz Anatomiczny 2021
Ilustracja do gier, animacji lub filmów

Nominacje 2020

Igor Kubik Futuro Tarot
Joanna Gębal Papaya Rocks
Karolina Witowska-Ćirlić Dorosło
ILLCAT.studio Rasmentalism Lip sync
TOFU Studio Budżet Obywatelski Gdańsk 2020
Piotr Ciereszyński DNSimple 10th anniversary

Akcydensowy krój pisma

Nominacje 2020

Mateusz Machalski Yalla Display
Mateusz Machalski Afronaut
Jacek Walesiak URSYNÓW_001
Maciej Połczyński (Laïc: Type Foundry) Eklektyk
Ania Wieluńska, Borys Kosmynka, Filip Tofil Afiszuj się!
Tekstowy krój pisma

Nominacje 2020

Mateusz Machalski, Borys Kosmynka, Anna Wieluńska Półtawski Nowy
Kaligrafia i liternictwo

Nominacje 2020

Traffic Design Signpainting
Patryk Hardziej Kask dla Roberta Kubicy
Alina Rybacka-Gruszczyńska 36 days of type 2020
Beletrystyka, publicystyka lub reportaż

Nominacje 2020

Elipsy Dramatopisanie
Marta Lissowska Dziewczyna i pistolet
to/studio Seria Mini Wydawnictwo Tajfuny
Marcin Markowski Bracia krwi Peter Milčák
Kuba Sowiński Rzeczy dzieją się w Warszawie
Kuba Sowiński, Wojciech Kubiena, Paweł Źelazniakowicz Kazimierz Serocki. Piszę tylko muzykę.
Album i katalog
Książka dziecięca i młodzieżowa

Nominacje 2020

Ola Płocińska Smakologia
Joanna Bartosik Trzy życzenia
Przemysław Liput Miasto Potwór
Hekla Studio Rzeczy mało widoczne
Kasia Walentynowicz, Beata Dejnarowicz Coś i nic
Raport, książka edukacyjna, wydawnictwo techniczne, słownik
Wydawnictwo muzyczne lub filmowe

Nominacje 2020

247 Studio O.S.T.R. „Gniew”
Karol Tomoki Yamazaki Tova
Bękarty Enter Enea Festiwal
Łukasz Paluch Highligh - Skalpel
Kukugrafika Obrazy ruchome Sai Ga
Jacek Walesiak Płomień 81 - Szkoła 81
Krystian Berlak i Kamil Pietrzak Biały Tunel
Druki drobne, czyli broszura, program wydarzeń, publikacja okolicznościowa, ulotka informacyjna, druk promocyjny

Nominacje 2020

zespół wespół Clearance
Marta Nawrocka Tartaruga
Joanna Skiba / Måndag Studio Skarb
Marta Kopyt Nienawidzę matematyki
Sławomir Jakub Zeszyt z programem
Studio Spectro Sea-see perspective on law
Aneta Lewandowska Pierwotna małopłytkowość immunologiczna
Aneta Lewandowska Igor i tajemnicze przygody, czyli historia chłopca z ITP
Halo creative studio Informator dla Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie
Kalendarz

Nominacje 2020

Marta Szmyd Planner
Curated Paper Pan Planer
Krzysztof Bielecki Diary 2021
TOFU Studio Powtórka z muzyki
Curated Paper Pan Kalendarz 2021
Karolina Włodarczyk i Weronika Szychowska Jaśnie Plan
Magazyn

Nominacje 2020

Mateusz Machalski newonce.paper
Marek Knap, Natalia Cyrankiewicz Ruch Muzyczny
Infografika

Nominacje 2020

Dorota Orlof E-waste Leaking From Europe
Karolina Wiśniewska Personal data - phone calls
Wystawa

Nominacje 2020

Podpunkt Archiwa Rodzinne
Szymon Zakrzewski Moc Muzeum
deal design • studio Refugees Welcome 2020
Łukasz Walendziuk (zespół wespół) Zawołani po imieniu
Szyld, witryna, tablica lub plansza

Nominacje 2020

Ola Niepsuj Jamniczek
Traffic Design Design Zoo
Wunderfabrik Szyld Wolno
247 Studio Adidas Poland HQ
Okolicznościowe opakowanie

Nominacje 2020

Unifikat Studio Wits
Unifikat Studio Love First
Unifikat Studio Lost Saints
Halo Creative Studio Seoulkid
MELT Quebonafide Romantic Psycho
Beata Śliwińska „Barrakuz” Design & Define
Seryjne opakowanie

Nominacje 2020

Studio Otwarte Łan
TOFU Studio Kofikada
19 Południk Mazurro
Dozen Victor et Louise
Podpunkt Hagi Cosmetics
Małgorzata Frąckiewicz Ed Red
Motyw Studio Wino Kamil Barczentewicz
Short film

Nominacje 2020

Televisor Wawel Królewskie Mleczko
Isobar Polska, Platige Image, Big Sync Music Warsaw ZEN.com
Long film

Nominacje 2020

Pickled Frames Ordo Pickled Frames
Pigeon Studio First Home
Pigeon Studio articy:draft 3
Piotr Ciereszyński DNSimple 10th anniversary
Beata Śliwińska Barrakuz, Bartek Szadurski Rasmentalism Nowe plemię
Norbert Mikołajczyk Great people do awesome things - no matter where they are!
Mapping i projecting
Animacja interaktywna

Nomiancja 2020

MELT Quebonafide Romantic Psycho
Mobile

Nominacje 2020

MELT Quebonafide Romantic Psycho
Albert Salamon TTMM-S for Fitbit Versa
Desktop

Nominacje 2020

Seyfried Studio Mariaciszewska.com
Syfon Studio Archiwum Protestów Publicznych
Unwind Studio The Dictionary of Female Feelings
Game

Nominacje 2020

Ovid Works Metamorphosis
Panowie Programiści & Sparing Digital Z Kalisza do Kamerunu
Projektowanie eksperymentalne

Nominacje 2020

Patryk Hardziej, Ada Zielińska ISLAND
Marta Gawin SAW Stacja Audio-Wizualna
panGenerator The Shimmering Pulse of Shenzhen

Projekt dyplomowy

Nominacje 2020

Piotr Kacprzak Kulmhof
Katarzyna Rachuba Od kuchni
Kornelia Konieczka Berlin Insider
Martyna Leszek Łysa Śpiewaczka
Karolina Grzelak Sisters Of Europe
Antoni Kwiatkowski Adapt Typeface
Dorota Nowak Publikacja tymczasowa
Balbina Fabia Przewodnik po Krakowie
Karolina Kaczmarek Psychologia tłumu
Martyna Kasycz Kobiece wyprawy w Himalaje
Oliwia Michniewska, Paulina Szuścik Zamigaj mi!
Karolina Glanowska Gra planszowa dla osób niewidzących i widzących
Projekt studencki

Nominacje 2020

Dawid Fik DIY TEA
Olaf Stachurski Animki
Miłosz Kawaler Clock Work
Piotr Pająk Restauracji Nabil
Konrad Rószkowski Martial Hearts
Olaf Stachurski Przerwa od homofobii
Ola Szczepaniak Manera Display Typeface
Agnieszka Kotowska Bioplastik is Fantastik Bag
Katarzyna Kocur Koalicja Letnich Festiwali Literackich
Mateusz Baran 16. edycja Krakowskiej Jesieni Jazzowej
Natalia Gil i Julia Juzyk Domniemane Aspekty Nieświadomości
Wyniki
PGDAwards
26.06.2021