Jury
Wstęp

Zgłoszone prace będą oceniane przez niezależne jury złożone z wybitnych projektantów, autorytetów projektowania oraz laureatów poprzednich edycji konkursu. Każda dziedzina projektowania będzie oceniana przez dedykowanych jej specjalistów.

W sekcji głównej jury najpierw nominuje najciekawsze realizacje, a następnie wyłania zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W sekcji nagród specjalnych jury najpierw nominuje kandydatów, a następnie wybiera najlepszy zespół, projektantkę i projektanta minionego roku.

W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie jury, ich rodziny oraz podmioty prawne z nimi związane.

Lista komisji

identyfikacja
plakat
krój pisma
ilustracja
wydawnictwa 
prasa 
infografika
wayfinding
opakowanie
motion graphic 
digital media
eksperyment
prace studenckie

Lista jurorów
Identyfikacja
Michał Łojewski
Identyfikacja
Ania Światłowska
Identyfikacja
Filip Zdrodowski
Projektowanie krojów pism
Beata Kurek
Projektowanie krojów pism
Mateusz MachaIski
Projektowanie krojów pism
Marianna Paszkowska
Plakat
Grzegorz Domaradzki
Plakat
Małgorzata Gurowska
Plakat
Mariusz Knorowski
Ilustracja
Karol Banach
Ilustracja
Bartosz Morawski
Ilustracja
Beata Śliwińska „Barrakuz”
Prasa
Dawid Błażewicz
Prasa
Anna Dyakowska
Prasa
Mateusz Kaniewski
Wydawnictwa
Magda Dobruk
Wydawnictwa
Marcin Hernas
Wydawnictwa
Ania Światłowska
Opakowania
Magdalena Falkiewicz
Opakowania
Aleksander i Gustaw Lange
Opakowania
Michał Łojewski
Infografika
Emilka Bojańczyk
Infografika
Ania Światłowska
Infografika
Kinga Limanowska
Wayfinding
Jerzy Porębski
Wayfinding
Anita Wasik
Wayfinding
Bartłomiej Witański
Digital Media
Piotr Burdyło
Digital Media
Maciej Mach
Digital Media
Adam Zawiasiński
Motion Graphics
Bartek Macias
Motion Graphics
Alek Panfiłow
Motion Graphics
Kamila Staszczyszyn
Eksperyment
Krystian Berlak
Eksperyment
Małgorzata Gurowska
Eksperyment
Kuba Matyka
Studenckie
Mateusz Machalski
Studenckie
Diana Makulska
Studenckie
Beata Śliwińska „Barrakuz”
Specjalne
Małgorzata Gurowska
Specjalne
Jacek Majewski
Specjalne
Kuba Matyka
Specjalne
Marian Misiak
Specjalne
Aleksandra Tulibacka