Jury
Wstęp:

Zgłoszone prace będą oceniane przez niezależne jury złożone z wybitnych projektantek, autorytetów projektowania oraz laureatek poprzednich edycji konkursu. Każda dziedzina projektowania będzie oceniana przez specjalistów z niej się wywodzących.

W sekcji głównej jury najpierw nominuje najciekawsze realizacje, a następnie wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W sekcji nagród specjalnych jury złożone z przewodniczących poszczególnych jury najpierw nominuje kandydatów, a następnie wybierze najlepszy zespół, projektantów i realizacje minionego roku.

W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie jury, ich rodziny oraz podmioty prawne z nimi związane.

Lista komisji:

identyfikacja
plakat
krój pisma
ilustracja
wydawnictwa 
prasa 
infografika
wayfinding
opakowanie
motion graphic 
digital media
eksperyment
prace studenckie
nagrody specjalne

Lista jurorów:
Identyfikacja
Natalia Bilska
Identyfikacja
Małgorzata Leniarska
Identyfikacja
Martyna Wędzicka
-Obuchowicz
Projektowanie krojów pism
Beata Kurek
Projektowanie krojów pism
Viktoriya Grabowska
Plakat
Agata Dudek
Plakat
Ewa Solarz
Plakat
Agata Nowicka
Ilustracja
Agata Dudek
Ilustracja
Ewa Solarz
Ilustracja
Agata Nowicka
Prasa
Idalia Smyczyńska
Prasa
Bogna Świątkowska
Prasa
Katarzyna Nestorowicz
Wydawnictwa
Idalia Smyczyńska
Wydawnictwa
Bogna Świątkowska
Wydawnictwa
Katarzyna Nestorowicz
Opakowania
Natalia Bilska
Opakowania
Małgorzata Leniarska
Opakowania
Martyna Wędzicka
-Obuchowicz
Infografika
Idalia Smyczyńska
Infografika
Bogna Świątkowska
Infografika
Katarzyna Nestorowicz
Wayfinding
Natalia Bilska
Wayfinding
Małgorzata Leniarska
Wayfinding
Martyna Wędzicka
-Obuchowicz
Digital Design
Anna Caban
Digital Design
Gosia Nierodzińska
Digital Design
Aleksandra Bis
Motion Graphics
Anna Caban
Motion Graphics
Gosia Nierodzińska
Motion Graphics
Aleksandra Bis
Eksperyment
Anna Caban
Eksperyment
Gosia Nierodzińska
Eksperyment
Aleksandra Bis
Studenckie
Beata Kurek
Studenckie
Katarzyna Nestorowicz
Studenckie
Martyna Wędzicka
-Obuchowicz