Polish Graphic Design
Awards
Back

Wyniki 2020

Projektantka / Projektant 2020
Zespół 2020

Nagroda Główna 2020

Bękarty

Nominacje 2020

MELT
247studio
Syfonstudio
TOFU studio
Projekt Roku 2020

Nagroda Główna 2020

Syfon Studio Archiwum Protestów Publicznych

Nominacje 2020

Beata Śliwińska „Barrakuz" Głośni w łóżku
Ola Niepsuj i Olek Modzelewski Jadłonomia po polsku
UVMW Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie
Mateusz Machalski, Borys Kosmynka, Anna Wieluńska Półtawski Nowy
Aneta Lewandowska Igor i tajemnicze przygody, czyli historia chłopca z ITP

Nagroda Arctic Paper 2020
Projekt logo lub symbolu graficznego

Nagrody Główne 2020

Nina Gregier Miesiąc Fotografii w Krakowie

Damian Nowak (Parastudio) Szlak Modernizmu


Wyróżnienia 2020

Studio Otwarte Łan
Mateusz Machalski singsing
Identyfikacja wizualna uproszczona

Nagroda Główna 2020

Renata Motyka Życie obrazów


Wyróżnienia 2020

Rafał Jagielski Sjern


Nominacje 2020

247 studio + D61 Design
we3studio Festiwal Letnie Napięcie
Weird Gentlemen Studio Gra z Kantorem 2020
Identyfikacja wizualna rozszerzona

Nagrody Główne 2020

TOFU Studio Gdański Archipelag Kultury

Gabriela Baka Economia – Limited Edition

Wyróżnienia 2020

247 Studio Esa.Co.Unit
Symbol Studio Mateusz Pałka Zmorph

Nominacje 2020

Podpunkt Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego
Rebranding

Nagrody Główne 2020

Super Super Mute

balsamstudio wattx

TOFU Studio Gdański Archipelag Kultury

Wyróżnienia 2020

TOFU Studio Experyment
Podpunkt Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego

Nominacje 2020

Dmowski Plantule
Marta Nawrocka Wild Rocks
Hopa Studio Nieruchomosci-online.pl
Plakat autorski

Nagroda Główna 2020

Jakub Jezierski Reasons To Explore Space


Wyróżnienia 2020

Katarzyna Nachman Home
Kosma Masny Dama z Gromostajem
Łukasz Zwolan Polish elections 2020
Jakub Jezierski Ciekawe Czasy Przejadły Mi Się
Zosia Wawrzyniak Jedenaste: Nie produkuj śmieci


Nominacje 2020

Katarzyna Nachman Captivity
Karolina Pietrzyk Stronger Together. Don't hide violence
Małgorzata Gurowska, Agata Szydłowska Za waszą i naszą
Brandburg Studio / Maciej Kawecki Poland 2020. Patriarchy
Plakat użytkowy

Nagroda Główna 2020

Beata Śliwińska Barrakuz Głośni w łóżku

Wyróżnienia 2020

Victor Soma Między Wersami
Damian Nowak (Parastudio) Sen tropikalnego słońca. Witkacy

Nominacje 2020

Victor Soma Sztuka Myślenia
Anita Wasik Legenda Radmoru
The Box Aleksander Walijewski
Dawid Ryski Wygramy muzyką
Krzysztof Iwański Kino 2020
Beata Śliwińska Barrakuz Ale Kino!

Plakat animowany

Nagrody Główne 2020

Patryk Hardziej, Ada Zielińska, Akiyoshi Kitaoka Gdynia Design Days 2020

Kasia Augustyniak Izolacja. Carmen / Don Giovanni / Don Pasquale

Wyróżnienie 2020

Traffic Design Biennale Dizajnu i Sztuki Miejskiej Traffic Design 2020


Nominacje 2020

Olek Modzelewski Póki my żyjemy
Radek Błoński Support your local women
Ilustracja prasowa

Nagrody Główne 2020

Paweł Jońca Ostatni człowiek

Katarzyna Bojanowska Monograph


Wyróżnienia 2020

Paweł Jońca Minimalizm i Wyobraźnia
Tomek Bocheński Igą Świątek Królową Paryża
Ola Szczepaniak Skrzypce wieszaliśmy na płocie


Nominacje 2020

Bartosz Kosowski Hunters
Joanna Grochocka Nie do Wiary
Anna Nowokuńska Zawód: Architekt
Ola Niepsuj Troska o szczęście w firmie
Ilustracja książkowa

Nagroda Główna 2020

Ola Niepsuj Jadłonomia po polsku

Wyróżnienia 2020

Artur Denys Żółć
Przemek Liput Miasto Potwór
Julia Mirny With Stake and Spade
Wiktor Gago Japońskie opowieści. Kobiety o wielu obliczach. Seria grafik


Nominacje 2020

Kasia Walentynowicz, Beata Dejnarowicz COŚ I NIC
Aleksandra Artymowska Molly and the Mathematical Mystery
Ilustracja reklamowa i produktowa

Nagroda Główna 2020

Bartosz Kosowski Znikający dyktator


Wyróżnienia 2020

Gosia Herba Warby Parker
Victor Soma Art of Healing
Paweł Jońca Life in quarantine
Igor Kubik Bałwany na wakacjach
Victor Soma Boska Komedia 2020


Nominacje 2020

TOFU Studio Kofikada
Katarzyna Bogucka Dziękujemy!
GRAVIKA Helena Hauswirt Fabryka Norblina

Ilustracja informacyjna, techniczna lub naukowa

Nagroda Główna 2020

Igor Kubik Jak ten świat ciekawy!


Nominacje 2020

Marta Pawelec Kalendarz Anatomiczny 2021
Ilustracja do gier, animacji lub filmów

Wyróżnienie 2020

Igor Kubik Futuro Tarot

Nominacje 2020

Joanna Gębal Papaya Rocks
Karolina Witowska-Ćirlić Dorosło
ILLCAT.studio Rasmentalism Lip sync
TOFU Studio Budżet Obywatelski Gdańsk 2020
Piotr Ciereszyński DNSimple 10th anniversary

Akcydensowy krój pisma

Nagroda Główna 2020

Mateusz Machalski Yalla Display

Maciej Połczyński (Laïc: Type Foundry) Eklektyk

Wyróżnienia 2020

Mateusz Machalski Afronaut
Jacek Walesiak URSYNÓW_001
Ania Wieluńska, Borys Kosmynka, Filip Tofil Afiszuj się!
Tekstowy krój pisma

Nagroda główna 2020

Mateusz Machalski, Borys Kosmynka, Anna Wieluńska Półtawski Nowy

Kaligrafia i liternictwo

Wyróżnienia 2020

Patryk Hardziej Kask dla Roberta Kubicy
Alina Rybacka-Gruszczyńska 36 days of type 2020

Nominacja 2020

Traffic Design Signpainting
Beletrystyka, publicystyka lub reportaż

Nagrody Główne 2020

Marta Lissowska Dziewczyna i pistolet

to/studio Seria Mini Wydawnictwo Tajfuny

Wyróżnienia 2020

Kuba Sowiński Rzeczy dzieją się w Warszawie


Nominacje 2020

Elipsy Dramatopisanie
Marcin Markowski Bracia krwi Peter Milčák
Kuba Sowiński, Wojciech Kubiena, Paweł Źelazniakowicz Kazimierz Serocki. Piszę tylko muzykę.
Album i katalog

Nagrody Główne 2020

Pilar Rojo Tomasz Machciński

Ryszard Bienert Historie Naturalne

Wyróżnienia 2020

Ryszard Bienert Leszek Knaflewski. Knaf’s Not Dead
Marta Gawin Kronika Parkowa. 70 ciekawostek na 70-lecie Parku Śląskiego

Nominacje 2020

Mateusz Machalski Change
Marcin Markowski Bunt/Podeksty
Ryszard Bienert Władysław Hasior
Kaja Gliwa Krakowski Salon Sztuki 2019
Agata Biskup Wieże ciśnień - Tomasz Kręcicki

Książka dziecięca i młodzieżowa

Nagroda Główna 2020

Ola Płocińska Smakologia

Wyróżnienia 2020

Przemysław Liput Miasto Potwór
Kasia Walentynowicz, Beata Dejnarowicz Coś i nic

Nominacje 2020

Joanna Bartosik Trzy życzenia
Hekla Studio Rzeczy mało widoczne
Raport, książka edukacyjna, wydawnictwo techniczne, słownik

Nagrody Główne 2020

Bękarty Noti

Krzysztof Bielecki Things We Do Together

Wyróżnienia 2020

Warsaw Creatives AERON
Olek Modzelewski Jadłonomia
Aleksandra Toborowicz Catalogue of Incunabula in the National Library of Poland
Monika Wojtaszek-Dzadusz Projekt wydawnictw dotyczących nauki pisania i czytania

Nominacje 2020

dziadkowiec.design Antynatalizm
Marcin Markowski Bunt/Podteksty
Ryszard Bienert Awangardowe Muzeum
Ryszard Bienert Vademecum Malborskie
Tomek Głowacki Różnorodność – zainspiruj się!
Marcin Hernas US/THEM. Hate Speech at the Service of Politics
Elipsy Zmiana ustawienia Historia polskiej scenografii teatralnej i społecznej XX i XXI wieku
Wydawnictwo muzyczne lub filmowe

Nagroda Główna 2020

Bękarty Enter Enea Festiwal

Wyróżnienia 2020

247 Studio O.S.T.R. „Gniew”
Kukugrafika Obrazy ruchome Sai Ga
Krystian Berlak i Kamil Pietrzak Biały Tunel


Nominacje 2020

Karol Tomoki Yamazaki Tova
Łukasz Paluch Highligh - Skalpel
Jacek Walesiak Płomień 81 - Szkoła 81
Druki drobne, czyli broszura, program wydarzeń, publikacja okolicznościowa, ulotka informacyjna, druk promocyjny

Nagroda Główna 2020

Aneta Lewandowska Igor i tajemnicze przygody, czyli historia chłopca z ITP

Wyróżnienie 2020

zespół wespół Clearance

Nominacje 2020

Marta Nawrocka Tartaruga
Joanna Skiba / Måndag Studio Skarb
Marta Kopyt Nienawidzę matematyki
Sławomir Jakub Zeszyt z programem
Studio Spectro Sea-see perspective on law
Aneta Lewandowska Pierwotna małopłytkowość immunologiczna
Halo creative studio Informator dla Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie
Kalendarz

Nagroda Główna 2020

Krzysztof Bielecki Diary 2021

Wyróżnienia 2020

TOFU Studio Powtórka z muzyki
Karolina Włodarczyk i Weronika Szychowska Jaśnie Plan

Nominacje 2020

Marta Szmyd Planner
Curated Paper Pan Planer
Curated Paper Pan Kalendarz 2021
Magazyn

Nagroda Główna 2020

Marek Knap, Natalia Cyrankiewicz Ruch Muzyczny

Nominacja 2020

Mateusz Machalski newonce.paper



Infografika

Wyróżnienie 2020

Dorota Orlof E-waste Leaking From Europe

Nominacja 2020

Karolina Wiśniewska Personal data - phone calls
Wayfinding

Nagroda Główna 2020

UVMW System oznakowania Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie

Wyróżnienie 2020

Studio Otwarte System Informacji Miejskiej Rybnika


Nominacje 2020

Studio Blisko Centrum Południe
Studio Blisko Rezydencja Łazienki Park
Wystawa

Wyróżnienie 2020

deal design • studio Refugees Welcome 2020


Nominacje 2020

Podpunkt Archiwa Rodzinne
Szymon Zakrzewski Moc Muzeum
Łukasz Walendziuk (zespół wespół) Zawołani po imieniu
Szyld, witryna, tablica lub plansza

Nagrody Główne 2020

Wunderfabrik Szyld Wolno

247 Studio Adidas Poland HQ

Nominacje 2020

Ola Niepsuj Jamniczek
Traffic Design Design Zoo
Okolicznościowe opakowanie

Nagrody główne 2020

Halo Creative Studio Seoulkid

MELT Quebonafide Romantic Psycho - AR Cover

Wyróżnienia 2020

Unifikat Studio Wits
Unifikat Studio Love First


Nominacje 2020

Unifikat Studio Lost Saints
Beata Śliwińska „Barrakuz” Design & Define
Seryjne opakowanie

Nagroda główna 2020

Motyw Studio Wino Kamil Barczentewicz

Wyróżnienia 2020

Studio Otwarte Łan
TOFU Studio Kofikada

Nominacje 2020

19 Południk Mazurro
Dozen Victor et Louise
Podpunkt Hagi Cosmetics
Małgorzata Frąckiewicz Ed Red
Short film

Wyróżnienie 2020

Isobar Polska, Platige Image, Big Sync Music Warsaw ZEN.com

Nominacja 2020

Televisor Wawel Królewskie Mleczko
Long film

Nagroda Główna

Beata Śliwińska Barrakuz, Bartek Szadurski Rasmentalism Nowe plemię

Wyróżnienie 2020

Pigeon Studio First Home
Pigeon Studio articy:draft 3

Nominacje 2020

Pickled Frames Ordo Pickled Frames
Piotr Ciereszyński DNSimple 10th anniversary
Norbert Mikołajczyk Great people do awesome things - no matter where they are!
Mapping i projecting

Nagroda Główna

panGenerator The Shimmering Pulse of Shenzhen

Wyróżnienie 2020

MELT Atelier des Lumières

Nominacje 2020

MELT PRO8L3M x ADIDAS
Animacja interaktywna

Wyróżnienie 2020

MELT Quebonafide Romantic Psycho
Mobile

Nagroda Główna 2020

MELT Quebonafide Romantic Psycho


Nominacja 2020

Albert Salamon TTMM-S for Fitbit Versa
Desktop

Nagroda Główna 2020

Syfon Studio Archiwum Protestów Publicznych


Nominacja 2020

Seyfried Studio Mariaciszewska.com
Unwind Studio The Dictionary of Female Feelings

Game

Nagroda Główna 2020

Ovid Works Metamorphosis


Nominacja 2020

Panowie Programiści & Sparing Digital Z Kalisza do Kamerunu
Projektowanie eksperymentalne

Nagroda Główna 2020

panGenerator The Shimmering Pulse of Shenzhen

Wyróżnienie 2020

Patryk Hardziej, Ada Zielińska ISLAND


Nominacja 2020

Marta Gawin SAW Stacja Audio-Wizualna
Projekt dyplomowy

Nagroda główna 2020

Antoni Kwiatkowski Adapt Typeface

Oliwia Michniewska, Paulina Szuścik Zamigaj mi!

Wyróżnienia 2020

Dorota Nowak Publikacja tymczasowa
Balbina Fabia Przewodnik po Krakowie
Karolina Kaczmarek Psychologia tłumu
Martyna Kasycz Kobiece wyprawy w Himalaje
Karolina Glanowska Gra planszowa dla osób niewidzących i widzących

Nominacje 2020

Piotr Kacprzak Kulmhof
Katarzyna Rachuba Od kuchni
Kornelia Konieczka Berlin Insider
Martyna Leszek Łysa Śpiewaczka
Karolina Grzelak Sisters Of Europe
Projekt studencki

Nagroda Główna 2020

Konrad Rószkowski Martial Hearts

Dawid Fik DIY TEA

Wyróżnienia 2020

Piotr Pająk Restauracji Nabil
Agnieszka Kotowska Bioplastik is Fantastik Bag
Natalia Gil i Julia Juzyk Domniemane Aspekty Nieświadomości

Nominacje 2020

Olaf Stachurski Animki
Miłosz Kawaler Clock Work
Olaf Stachurski Przerwa od homofobii
Ola Szczepaniak Manera Display Typeface
Katarzyna Kocur Koalicja Letnich Festiwali Literackich
Mateusz Baran 16. edycja Krakowskiej Jesieni Jazzowej
Wyniki
PGDAwards
26.06.2021