Polish Graphic Design
Awards
Back

Wyniki 2019

Projektant/ka 2019

Nagroda Specjalna 2019

Mateusz Machalski
Zespół 2019

Nagroda Specjalna 2019

Otwarte
Projekt roku 2019

Nagroda Specjalna 2019

Anna Frydrych Uwaga zły pan
Arctic Paper 2019

Nagroda Partnerska 2019

Joanna Skrzypiec O emocjach tworzenia
Identyfikacja wizualna uproszczona

Nagrody główne 2019

Martyna Wędzicka-Obuchowicz 5. Festiwal Fotografii w Ramach Sopot
Otwarte UKO

Wyróżnienie 2019

Martyna Wędzicka-Obuchowicz Element Urban Talks 2019
Rebranding

Nagroda glówna 2019

Otwarte Fabrado

Wyróżnienie 2019

Balsamstudio Universum Construction Group
Identyfikacja wizualna rozszerzona
Projekt logo lub symbolu graficznego

Wyróżnienia 2019

Blürbstudio V1Rage

Parastudio i Dagmara Berska Madi

Redkroft Combo

Plakat autorski

Nagrody główne 2019

Aleksander Walijewski Joker
Anna Frydrych Uwaga zły pan

Wyróżnienia 2019

Jakub Kamiński Nils Frahm
Bartek Bojarczuk / ILLCAT 100-lecie Bauhaus

Plakat użytkowy

Nagroda główna 2019

Paweł Ryżko Jerzy Staniszkis. Architekt–grafik

Wyróżnienia 2019

Jakub Kamiński #bezkolców
Patrycja Podkościelny Minuit au Parc / Parc at Midnight
Plakat animowany

Nagroda główna 2019

Kasia Olejarczyk Ciśnienie - Brass Album

Wyróżnienie 2019

Bartosz Szymkiewicz A Very Polish Live Out
Ilustracja reklamowa i produktowa

Nagroda główna 2019

Dawid Ryski Happy Parade - Gin-Mitsu
Ilustracja prasowa
Ilustracja książkowa

Wyróżnienia 2019

Patrycja Podkościelny FUGA
Przemek Liput Ziemia do Jadzi
Tekstowy krój pisma

Nagrody główne 2019

Mateusz Machalski Gaultier
Michał Jarociński Maecenas
Akcydensowy krój pisma

Nagroda główna 2019

Mateusz Machalski Harpagan

Wyróżnienie 2019

Mateusz Machalski Sigmund
Maciej Połczyński (Laïc: Type Foundry) Retor

Beletrystyka / publicystyka / reportaż

Nagroda główna 2019

Karolina Maria Wiśniewska Świergot Marcin Mokry

Wyróżnienie 2019

kilku.com (Idalia Smyczyńska, Robert Zając) Archipelag CIAM. Listy Heleny Syrkus
Książka edukacyjna, podręczniki do nauki, wydawnictwo techniczne, słownik
Wydawnictwo muzyczne lub filmowe

Nagroda główna 2019

Łukasz Paluch, AnoMalia art studio The Essence Has Changed but the Details Remain Fleshworld

Wyróżnienia 2019

Łukasz Paluch, AnoMalia art studio Eurodrome Alameda 5
Patryk Hardziej Nene Heroine Total Panorama

Książka dziecięca i młodzieżowa

Wyróżnienie 2019

Kasia Walentynowicz i Beata Dejnarowicz Prawy i Lewy
Kalendarz

Wyróżnienie 2019

Tokio Design, Marcin Płonka Niepraktyczny kalendarz Tokio 2020


Nowy projekt lub redesign magazynu

Wyróżnienia 2019

Jakub Hakobo Stępień, współpraca Oliwia Adamkowska Kalejdoskop
rzeczyobrazkowe Plany Warszawy
Projekt magazynu

Wyróżnienia 2019

Justyna Krüger, Jerzy Sadowski TUU
rzeczyobrazkowe Gazeta Szkoły Głównej Handlowej
Przemek Hajek Powidoki
Infografika

Nagroda główna 2019

Jasiek Krzysztofiak Seria infografik dla tygodnika Nature
Systemy komunikacji w przestrzeni lub budynku

Nagroda główna 2018

Otwarte Mieszkania przy Dąbrowskiego

Wyróżnienie 2018

Blank Studio: Bartłomiej Witański, Aleksandra Krupa, Justyna Batko, Martyna Berger The Software House - system informacji wizualnej w biurze
Wystawa

Wyróżnienia 2019

Anita Wasik i Hania Kmieć Dźwięki pierwotne
Podpunkt I.J. Paderewski
Seryjne opakowanie produktu

Wyróżnienia 2019

Blürbstudio Make Me Bio
Podpunkt & Superskypt Bezmięsny
Hopa studio, Marcin Paściak, Iwona Drewniak, Julia Cieszko Melo Cosmetics
NECON, Błażej Polkowski, Piotr Polus, Krzysztof Nowak, Magda Wołk Carpro
Long film

Nagroda główna 2019

Televisor HUAVEI P30

Wyróżnienie 2019

Animwood Herstory 2
Short film

Nagroda główna 2019

BrosFX / Michał Socha ŻubrOFFka

Wyróżnienie 2019

BrosFX Piątuś
Mapping i projecting

Nagroda główna 2019

Piloci Studio Porsche 911 - Sound of Legend
Animacja interaktywna

Nagroda główna 2019

panGenerator The Lightwaves / "Kropka nad Ż
Mobile

Wyróżnienie 2019

Miquido Motion Patterns
Desktop

Wyróżnienia 2019

SuperSuper Analog/Digital
Openform design & digital studio Wirtualne Muzeum Gazownictwa
Projektowanie eksperymentalne

Nagroda główna 2019

Noviki The Internets, The Node.mp4, Post Studio

Wyróżnienie 2019

Marta Kopyt Mięsna mandala
Projekt dyplomowy

Nagroda glówna 2019

Roxana Goncerzewicz Projekt podręcznika do nauki języka migowego

Wyróżnienia 2019

Wiktor Gromadzki Seria wydawnicza Łuna
Łukasz Kundzicz Kontestacje
Projekt studencki

Nagrody główne 2019

Agata Wawer opracowanie graficzne książki
Linda Lach, Karol Tomoki Yamazaki, Aneta Zdziech, Zuzanna Zakrzewska, Kamila Staniszewska, Marek Knap SOCIETY4ODDS ZINE

Wyróżnienia 2019

Izabela Olesińska Ecie pecie
Natalia Wieczorek Ene Due Rike Fake