Wyniki 2021
PGDAwards
Polish Graphic Design
Awards
Back

Wyniki 2021

Projektantka / Projektant 2021
Zespół 2021

Nagroda główna 2021

Uniforma

Nominacje 2021

247studio
Blank studio
Pigeon Studio
Kijek/Adamski

Projekt Roku 2021

Nagroda główna 2021

247 Studio Eonic

Pigeon Studio Polpharma - Las na zawsze

Nominacje 2021

Wyraz Delipop
Pigeon Studio Ekipa - Na zajawce
Uniforma Short Waves Festival 2021
Pigeon Studio Good Cyber Stories 2021
247 Studio RHX Opowieści z podwórkowej ławki

Projekt logo lub symbolu graficznego

Nagroda główna 2021

247 Studio Logo Eonic

Uniforma Short Waves Festival 2021

Wyróżnienie 2021

Uniforma This is Short
Maciej Frymus, Grzegorz Sołowiński !NCLSV


Nominacje 2021

art&chips Pora
Podpunkt Muzeum Zabawek
Symbol Studio Przemysław Zięba THE113

Identyfikacja wizualna uproszczona

Nagroda główna 2021

Wyraz Delipop

247 Studio Eonic

Małgorzata Frąckiewicz, Tomek Głowacki UpComing

Wyróżnienie 2021

Redkroft Dryg
UVMW Mikrogorzelnia

Nominacje 2021

Motyw Studio Hugo
Michalina Rolnik lefleo
Uniforma Studio 116111
Symbol Studio THE113
Aleksander Znosko Studio PFC Brutball
Kuba Maria Mazurkiewicz Trouble in Paradise
Joasia Fidler-Wieruszewska Community Couture

Identyfikacja wizualna rozszerzona

Nagroda główna 2021

Uniforma Short Waves Festival 2021

Wyróżnienie 2021

Uniforma  This is Short
Wędzicka 7FFWRS

Nominacje 2021

Podpunkt Foodsi
Kommunikat Top Online
muflon studio Silesia Film
Podpunkt Muzeum Zabawek
Patryk Hardziej i Ada Zielińska Gdynia Design Days 2021
Joasia Fidler-Wieruszewska i Aneta Lewandowska Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie

Rebranding

Nagroda główna 2021

UVMW Hadart

Kommunikat Otodom

Redkroft Turkus+Lainer

Wyróżnienie 2021

SUPER SUPER Good Looking Studio

Nominacje 2021

247 Studio Smay
19 Południk EXFLUENCY
Didudam i Mamastudio Profim
FLOV Branding studio FAM Family & Mates
UVMW Centrum Archiwistyki Społecznej
FLOV Branding studio Wiśniowieccy Delikatesy

Plakat autorski

Nagroda główna 2021

Marta Szmyd LemLens

Tomasz Berezowski (Nie)bezpieczne pasy

Wyróżnienie 2021

Bartosz Kosowski Plastyk
Paweł Jońca Koncertówka
Paweł Ryżko Ja Gombrowicz
Tomasz Berezowski LemLand 2021

Nominacje 2021

Julia Mirny Kamienie
Wojciech Domagalski To Kielce
Zosia Lasocka No course to the interior space
Kasia Augustyniak 65 lat Totalizatora Sportowego

Plakat użytkowy

Nagroda główna 2021

Patryk Hardziej 1970

Wyróżnienie 2021

Uniforma Short Waves
Paweł Jońca Cukier żre!
Aleksander Walijewski Źli Żydzi
Kinga Offert Golf club: Wasteland

Nominacje 2021

Patryk Hardziej Ogień w czasach chłodu
Małgorzata Frąckiewicz, Tomek Głowacki UpComing

Plakat animowany

Nagroda główna 2021

Marcin Wysocki Hidden in plain sight

Wyróżnienie 2021

Marcin Wysocki Mamidła

Nominacje 2021

Kasia Augustyniak Carmen. Toujours la mort.
Marcin Wysocki Czy teraz jest tyle samo motyli co wtedy, gdy byliśmy dziećmi?

Ilustracja prasowa

Nagroda główna 2021

Joanna Grochocka Nie do Wiary

Nominacje 2021
Joanna Grochocka Okładka Kwartalnika Przekrój

Ilustracja książkowa

Nagroda główna 2021

Pawel Mildner The Human Body

Wyróżnienie 2021

Jakub Kamiński Playbook Tomasza Bąka
Przemek Liput Fakty i plotki o kosmicznych piratach

Nominacje 2021

Joanna Czaplewska Archeologia. Mumie, złoto i stare skorupy
Michał Pecko Pecko.Studio Przewodnik architektoniczny po Wrzeszczu

Ilustracja reklamowa i produktowa

Nagroda główna 2021

Wiktor Pilipczuk Ładne.co

Ola Niepsuj Studio Kopi Home

Wyróżnienie 2021

Marianna Oklejak Kochamy folk

Nominacje 2021

Ola Niepsuj Studio  Levi's Back to School

Ilustracja informacyjna, techniczna lub naukowa

Brak nominacji

Ilustracja do gier, animacji lub filmów

Brak nominacji

Ilustracja autorska

Brak nominacji

Akcydensowy krój pisma

Nagroda główna 2021

Nika Langosz Huta

Wyróżnienie 2021

Piotr Łapa Xilene

Tekstowy krój pisma

Nagroda główna 2021

Szymon Sznajder Shelf

Kaligrafia i liternictwo

Wyróżnienie 2021

Piotr Łapa Lettering Lab
Eugenia Tynna Sekrety / Alfabet Gdański

Nominacje 2021

Patryk Hardziej Alfabet znaków

Beletrystyka, publicystyka lub reportaż

Nagroda główna 2021

Kuba Sowiński, Wojciech Kubiena  Wstecz. Historia Warszawy do początku

Nominacje 2021

Elipsy Odzyskana Awangarda. Seria książek

Album i katalog

Nagroda główna 2021

Aneta Kowalczyk Erna Helena Ania

Ryszard Bienert Magdalena Abakanowicz. Moje formy to kolejne skóry, które z siebie zdejmuję

Wyróżnienie 2021

dobosz.studio BlueBox
Ryszard Bienert Theatrum Jerzego Nowosielskiego
Anna Nałęcka-Milach Przedstawienia Bartek Warzecha

Nominacje 2021

Elipsy Dzieciństwo
Renata Motyka Zapiski z pałacu
Kaja Gliwa Potencja. Słownik symboli
Zuza Rawa Transformations in Typography
Marcin Markowski Abakanowicz – jesteśmy strukturami włóknistymi

Książka dziecięca i młodzieżowa

Brak nominacji

Raport, książka edukacyjna, wydawnictwo techniczne, słownik

Wyróżnienie 2021

Marcin Hernas Beyond Flat Earth: Conspiracy Theories vs European Liberals

Nominacje 2021

Anita Wasik Legenda Radmoru
Michał Pecko Przewodnik architektoniczny po Wrzeszczu
Studio Spectro UAM / Poradnik Studenta w wersji reżyserskiej

Wydawnictwo muzyczne lub filmowe

Nagroda główna 2021

247 Studio RHX Opowieści z podwórkowej ławki

Wyróżnienie 2021

Wędzicka The Shining

Nominacje 2021

Hekla Studio Zar Songs for the spirits
Karol Tomoki Yamazaki Ondinata: Pieśni dla Ondyny
Tomek Głowacki Czarne Złoto Warszawy Jakub Buchner

Kalendarz

Wyróżnienia 2021

Przemysław Sokołowski Ptaki 2022
Zuzanna Tokarska Ludzie przebrani za rzeczy

Druki drobne, czyli broszura, program wydarzeń, publikacja okolicznościowa, ulotka informacyjna, druk promocyjny

Brak nominacji

Magazyn

Wyróżnienie 2021

Karolina Maria Wiśniewska Magazyn Materiałów Literackich Cegła

Nominacje 2021

Uniforma Studio Architecture Snob

Infografika

Wyróżnienie 2021

rzeczyobrazkowe Robimy Studium! Raport z planowania Warszawy

Nominacje 2021

Gabriela Anna Wróblewska Macie swój wyrok

Wayfinding

Nagroda główna 2021

Blank Studio Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wyróżnienie 2021

Blank Studio Akademik Chill Inn w Łodzi

Nominacje 2021

Kolektyf Hotel 1231

Wystawa

Nagroda główna 2021

Anna Nowokuńska Niech Żyje Design!

Wyróżnienie 2021

Aleksander Znosko Studio Czas to miłość

Nominacje 2021

Anita Wasik Belarus Lebt
Wzorro Design XX + XXI. Galeria Sztuki Polskiej

Szyld, witryna, tablica lub plansza

Wyróżnienia 2021

Eugenia Tynna Fyrtel
Podpunkt MuFo

Okolicznościowe opakowanie

Nagroda główna 2021

247 Studio RHX Opowieści z podwórkowej ławki

Wyróżnienie 2021

Halocreative studio Bug Bag

Nominacje 2021

Butter creative studio Butter

Seryjne opakowanie

Nagroda główna 2021

UVMW Mikrogorzelnia

Wyróżnienie 2021

Patryk Hardziej Miedźwiedź
Anna Nawara, Patrycja Hølm Wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne

Nominacje 2021

Punkt Widzenia Kiwi Garden
Igor Kubik Alchemy Mokoto Paris

Short film

Nagroda główna 2021

Pigeon Studio Good Cyber Stories 2021

Wyróżnienie 2021

Kijek/Adamski Facebook Cybersecurity

Long film

Nagroda główna 2021

Pigeon Studio Ekipa - Na zajawce

Pigeon Studio Polpharma - Las na zawsze

Wyróżnienie 2021

Kijek/Adamski Tylko Truck
Julia Hanke, Albert Skowroński, Maciej Karolczak, Robert Ostiak SunRoof

Nominacje 2021

Piloci Studio The inside of the outside
Marta Lissowska The Republic of Dreams


Mapping i projecting

Wyróżnienie 2021

Pushka Studio Willa Lentza Iluzja Czasu

Animacja interaktywna

Brak nominacji

App

Wyróżnienie 2021

Miquido YouMap

Web

Wyróżnienia 2021

Leszek Juraszczyk Parabolic Playground Peter Tarka
OneYouNeed Wirtualne muzeum komunikacji miejskiej w Warszawie

Nominacje 2021

Uniforma Studio Studio Organic
Twin. collective i Panowie Programiści Teatr Żeromskiego

Game

Brak nominacji

Projektowanie eksperymentalne

Wyróżnienie 2021

panGenerator Elegy to a meadow

Nominacje 2021

panGenerator The Abacus

Projekt dyplomowy

Nagroda główna 2021

Zuzanna Wasiak Złota Dekada

Wyróżnienie 2021

Valeryia Marchuk Festiwal Kometa
Paloma Kałuzińska Red Cube. Expect the unexpected
Sandra Ignatowicz Zobrazowanie twórczości Stanisława Lema

Nominacje 2021

Zuzanna Wołejko Holobiont
Marianna Pawłusiów Słyszę Ciszę
Joanna Chojnowska Good Vibe Festival
Jakub Stelmach Giełda i instrumenty finansowe

Projekt studencki

Nagroda główna 2021

Antek Kwiatkowski Stoff Fabrics

Wyróżnienie 2021

Dawid Fik No Damage, Just Fun
Martyna Sykta, Marcin Niedziałek Protest Cookbook

Nominacje 2021

Izabela Olesińska Flamarion
Mateusz Baran Record Store Day
Antek Kwiatkowski Motobécane
Natalia Ratajczak Kadzidła stożkowe